INFORMÁCIE PRE ZÁUJEMCOV

Zaujal Vás náš systém a chcete sa o ňom dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám poskytneme všetky informácie.

Systém MyCinepass je jedinečná webová aplikácia vytvorená na mieru organizátorov hlavne filmových festivalov. Neporovnávame sa s klasickými rezervačnými stránkami určenými na jednorazový predaj vstupeniek na koncerty, divadelné, alebo kultúrne podujatia. Náš nástroj v sebe kombinuje najdôležitejšie veci, ktoré sú podstatné pri organizovaní a priebehu podujatí typu "filmový festival". Systém sme vytvorili na základe mnohoročných skúseností pri príprave toho najväčšieho filmového festivalu na Slovensku - Art Film Fest.

V prvom rade sa jedná o komplexný nástroj pre štáb hlavne filmového festivalu - spoločná agenda v systéme umožňuje, aby každý pracovník mal prehľad o priebehu príprav a stave konkrétnych činností jednotlivých zložiek. 

Výsledkom časti údajov zadaných v systéme je už aj výstup v podobe rezervačného systému pre návštevníkov daného podujatia. Systém umožňuje návštevníkom online nákup cinepassov a taktiež jednorazových lístkov na konkrétne projekcie. Samozrejmosťou je jednoduchá rezervácia filmov na zakúpené cinepassy elektronicky, bez čakania na registračných miestach. Informácie o reálnej ale aj predbežnej vyťaženosti kapacít priestorov máte vždy k dispozícií. Informácie ktoré potrebujete v rámci organizácie sa používajú aj v rezervačnom systéme a nie je ich tým pádom nutné kopírovať do iných predajných systémov. Všetky údaje v systéme sú organizované tabuľkovo a sú kedykoľvek exportovateľné do excelu. Vieme, že príprava festivalu je tímová práca a náš systém robí váš tím efektívnejším.

Kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@cinepass.sk a radi Vám zodpovieme všetky otázky, prípadne si s Vami dohodneme stretnutie.

Ak si chcete systém vyskúšať, dajte nám vedieť, radi Vám zriadime testovacie konto, kde si sami môžete vyskúšať ako to funguje.